Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja precyzyjnych elementów mechanicznych przeznaczonych do maszyn i urządzeń wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu. Oferujemy usługi obejmujące obróbkę skrawaniem prawie wszystkich materiałów wykorzystywanych w przemyśle maszynowym, zaczynając od stali, stali gatunkowych, nierdzewnych, przez materiały nieżelazne (stopy aluminium,  stopy miedzi), kończąc na wysokomolekularnych tworzywach konstrukcyjnych (typu POM, HMPE, PA). W poszczególnych procesach technologicznych wykorzystujemy zarówno konwencjonalne maszyny manualne, jak i  obrabiarki CNC.
 
We współpracy ze sprawdzonymi kooperantami, zapewniamy  kompleksowe wykonanie dowolnych elementów (również w dowolnych gabarytach), konstrukcji spawanych, elementów blaszanych, uwzględniając nie tylko obróbkę maszynową,  ale także cieplną (ulepszanie, hartowanie), chemiczną (czernienie), cieplno-chemiczną (azotowanie, nawęglanie, azotonawęglanie), galwaniczną oraz lakierniczą (w technologii mokrej lub proszkowej).

 

 

   
Kolejną gałęzią naszej działalności jest projektowanie specjalistycznych maszyn i urządzeń w oparciu o założenia technologiczne klienta. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w dziale PROJEKTOWANIE.